19.9 C
İstanbul
Perşembe, Nisan 25, 2024

Öz Uludağ Turizm’e 15 adet Mercedes-Benz Sprinter teslimatı gerçekleştirildi

  • Mercedes-Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar, 15 adet Mercedes-Benz Sprinter’ı Gülsoy Otomotiv’in Florya’daki lokasyonunda düzenlenen tören ile Öz Uludağ Turizm’e teslim etti.
  • Öz Uludağ Turizm, teslim aldığı 15 adet Sprinter ile hizmetlerini güçlendirirken, filosunu genişletiyor.

İstanbul’da servis taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Öz Uludağ Turizm, yeni araç alımında tercihini Mercedes-Benz Sprinter’dan yana kullandı. 14 adet Mercedes-Benz Sprinter Okul 16+1 ve 1 adet Mercedes-Benz Sprinter Okul 18+1 ile filosunu yenileyen Öz Uludağ Turizm, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sağladığı avantajlı kredi imkânlarından faydalandı.

Mercedes-Benz Gülsoy Otomotiv’in Florya lokasyonunda gerçekleştirilen törende araçlar, Mercedes Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, Satış Müdürü Serdar Yaprak, Hafif Ticari Araçlar Certified Satış Müdürü Faruk Özer, Gülsoy Otomotiv Genel Müdürü İsmet Emre Gülsoy ve Gülsoy Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Müdürü Ebru Taşkın Kocagil tarafından Öz Uludağ Turizm’in ortakları Baki Uludağ ve Metin Uludağ’a teslim edildi.

Mercedes Benz Otomotiv Tic. ve Hiz. A.Ş. Hafif Ticari Araçlar İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz: “2019 yılında segmentinin en fazla tercih edilen aracı olan Sprinter, 2020 yılında da yolcu taşımacılığında konfor ve güvenlik arayanların ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Tüm müşterilerimize, kişiye özel olarak sunduğumuz finansman koşulları ve üstün satış sonrası hizmetlerimizle sürdürülebilir bir iş ortağı oluyoruz. Öz Uludağ Turizm gibi, İstanbul’da, alanında kendini ispatlamış ve yükseleşini sürdüren şirketlere desteğimiz her zaman olacaktır. Filosunu Mercedes-Benz Sprinter ile gençleştiren Öz Uludağ Turizm’in yeni araçlarının şirketlerine hayırlı olmasını diliyor, şirket ortakları Baki Uludağ ve Metin Uludağ başta olmak üzere, tüm Gülsoy Otomotiv çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Öz Uludağ Turizm Şirket Ortağı Metin Uludağ: “20’nci kuruluş yılımızı yaşadığımız bu yılda, böylesine önemli bir yatırımı gerçekleştirebiliyor olmak çok değerli. Tüm dünyanın, ülke ekonomilerinin ve sektörümüzün pandemi sürecinde geçirdiği bu zorlu dönemde, şirketimizin operasyonel kuvvetini ve iş yapışındaki kaliteye verdiğimiz önemi üst seviyede göstermiş olduk. Kısa ve uzun vadede gerçekleştirebilir doğru hedefleri koyduk. Olağandışı süreçlere hazırlıklı olduk, bu süreçten de kuvvetli çıkacağımıza inandık ve fırsatları değerlendirdik. Müşterilerimizin beklentilerini doğru analiz ettik ve üst yönetimimizden sahadaki şoför arkadaşlarımıza kadar gelen talepleri en iyi koşullarda cevaplandırdık. Yapmış olduğumuz bu satınalma ile mevcut filomuzun gençleştirilmesi ve ilave kapasitemizin arttırılmasına önemli katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Üst seviyede güvenlik ve kalite anlayışını, işimizin her sürecinde ön planda tutan şirketimiz, tercihini aynı vizyon ile kendini ispatlamış Mercedes-Benz Sprinter araçlardan yana kullanmıştır. Başta Mercedes-Benz yetkilileri olmak üzere Gülsoy Otomotiv yöneticileri ve bu alımı gerçekleştirmemizde uygun kredi imkânları sağlayan Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkürlerimi sunuyor, araçlarımızın hem şirketimize hem de Mercedes-Benz ailesine hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Öz Uludağ Turizm Şirket Ortağı Baki Uludağ: “2020’de 20’nci yılını kutladığımız şirketimiz, Mercedes-Benz ile olan iş birliğimiz döneminde büyümesini sürdürdü. 2020 model Mercedes-Benz Sprinter okul servislerimiz ile filomuzu gençleştirdik. Tüm bu süreç boyunca hem Mercedes-Benz yetkilileri hem de Gülsoy Otomotiv yöneticileri işlerimizi sürdürülebilir kılmamızı sağlayan finansman ve satış sonrası imkânları sağladılar. Bu anlamda kendilerine teşekkür ediyoruz ve inanıyoruz ki iş birliğimiz önümüzdeki dönemlerde de devam edecektir.” dedi.

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER