28.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 24, 2024

Otokar’dan FSR Turizm’e 6 Sultan Comfort

Türkiye otobüs pazarının lideri Otokar, dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören Sultan aracının teslimatlarına devam ediyor. Üstün özellikleriyle kısa sürede turizm ve servis taşımacılığının gözdesi olan Sultan Comfort, FSR Turizm’in de tercihi oldu.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Sultan ile turizm ve servis taşımacılığında trendleri belirlemeye, kurumların kazancını katlamaya devam ediyor. Düşük işletme giderleri, üstün performansı ve dayanıklılığı ile dikkat çeken Sultan Comfort, FSR Turizm’in de tercihi oldu. Sultan Comfort’un yeni teslimatı, Otokar Bayi Ahmet Özfidan Otomotiv tarafından yapıldı.

Filosunu 6 adet Sultan Comfort ile güçlendiren FSR Turizm’in teslimat töreni Ahmet Özfidan Otomotiv Bayi Satış Müdürü İsmail Demir, FSR Turizm sahibi Durmuş Akyol veFilo Müdürü Osman Çakır‘ın katılımı ile gerçekleşti. Düzenlenen törende Sultan Comfort’la ilgili memnuniyetini dile getiren Durmuş Akyol; “Turizm ve personel taşımacılığı alanlarında kullandığımız Sultan araçlarımızda bugüne kadar sorun yaşamadık. Sultan Comfort, sahip olduğu özelliklerle hem kullanıcısına hem de yolcularına yüksek konfor sunuyor. Satış sırasında Özfidan Otomotiv’den, satış sonrasında ise Otokar Muğla servisinden çok memnunuz” açıklamasını yaptı.

SULTAN COMFORT

Sultan Comfort, lüks koltukları, koltuk altı buzdolabı, anons sistemi, LCD ekranı, DVD ve güçlü klimasıyla seyahat konforunu ikiye katlıyor. Sultan Comfort, isteğe bağlı sunulan çift camları ile buğulanma ve ısı kaybını önlerken; dışarıdaki gürültünün içeri girmesini de engelliyor. Tek araçla hem çok kazanç hem de üst düzey güvenlik vadeden Sultan Comfort’ta standart olarak sunulan Acil Frenleme Sistemi (AEBS) ile Şerit Takip Sistemi (LDWS) sayesinde yolcular güvenle taşınıyor. Yolcu kapasitesi 29+1 kişiye çıkarılan Sultan Comfort’ta koltuk sayısı artsa da diz genişliğinden feragat edilmiyor.

Sultan Comfort, kullanıcısına konfor ve güvenlik sunarken; üstün yol tutuşu, yakıt tasarrufu, yüksek performansı ve düşük işletme giderleriyle de ön plana çıkıyor. En zorlu testlere tabi tutularak geliştirilen Sultan Comfort, uzun bakım aralıkları ile zamandan da tasarruf ettirerek, kullanıcısına bakım dönemlerini daha az düşündürüyor.

OTOKAR HAKKINDA

Otokar, kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunmaktadır. Koç Topluluğu bünyesinde yer alan Otokar, ticari araçlarda otobüs ve hafif kamyon üretmektedir.

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER