28 C
İstanbul
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Köklü seyahat firması Grandvizyon, filosuna 4 adet yeni MAN Lion’s Coach kattı

Teknolojiyi modern tasarımla birleştirerek, yolcuğu keyfe dönüştüren

MAN’ın, Yılın Otobüsü ödüllü Lion’s Coach’u; güvenlik, üstün teknoloji,

konfor ve tasarruf özellikleri ile işletmelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Yolcularına eşsiz bir seyahat keyfi yaşatmayı hedefleyen köklü seyahat

ve turizm firması Grandvizyon, yeni araç yatırımı kapsamında filosunu

4 adet 13 metre, 2+2 koltuklu MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi.

MAN’ın, 2021 yılı otobüs teslimatları tüm hızıyla devam ediyor. Araçların sahip olduğu özellikler ve sunulan avantajlarla filolarını yenileme ve güçlendirme kararı alan firmalarının gözdesi olan MAN; son teslimatını ise, çeyrek asrı aşan köklü geçmişiyle seyahat sektörünün önemli firmalarından Grandvizyon’a yaptı.

Şehirlerarası yolcu taşımacılığını bünyesindeki Kale Seyahat markası altında yürüten Grandvizyon; turizm taşımacılığının yanı sıra seyahat acenteliği, özel transfer hizmetleri, öğrenci ve personel taşımacılığı, kamu- özel sektör organizasyonları alanlarında da hizmet veriyor. Sektörde büyümesini sürdüren Grandvizyon, yeni araç yatırımları kapsamında filosuna 4 adet 13 metre, 2+2 koltuklu ‘Coach of the Year 2020 – Yılın Otobüsü’ ödüllü MAN Lion’s Coach kattı.

Ankara, Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat töreninde MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ali Tuğrul Aykın, sembolik MAN anahtarını Grandvizyon Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Çelebi’ye teslim etti.

“Filomuz, Yılın Otobüsü MAN Lion’s Coach ile daha da güçlendi”

MAN Lion’s Coach otobüsleri ile filolarının daha da güçlendiğini belirten Grandvizyon Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Çelebi; “MAN otobüsleri, sahip olduğu teknik özelliklerinin yanında yolcu memnuniyetinden güvenliğe, düşük yakıt tasarrufundan konfora birçok avantajı bir arada sunuyor. Tüm bunlar da yolcularımızın seyahat keyfine katkı yapmasının yanından işletme olarak, bize de artı değer katıyor. Dolayısıyla MAN iş birliğimiz ile yolcularımız rahat, konforlu ve güvenli bir yolculuğun tadını çıkarırken, biz de aracın işletme maliyetlerimize sağlayacağı avantajlarla karlılığımızı arttıracağız” diye konuştu.

“MAN tercihi; kapsamlı memnuniyetin sonucudur”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu da konuşmasında, seyahat ve turizm firmalarının MAN tercihlerinin nedenlerine vurgu yaparak, şunları söyledi; “Firmaların, otobüslerimizi tercih etmesi bir tesadüf değil. Araçlarımızın yollarda tecrübe edilmiş; konfor, performans, yakıt tasarrufunun yanı sıra düşük işletme maliyetinden satış ekibine, finansal çözümlerimizden satış sonrası hizmetlere kadar uzanan kapsamlı bir memnuniyetin sonucudur. Yolcunun da işletmecinin de mutlu olduğu, tercih ettiği, güvendiği bir marka olmak, bizler için çok önemlidir.”

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER