26.4 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 21, 2024

MAN TGE ile filo dönüşümleri tam gaz sürüyor

Kaptan Turizm, 20 araçlık TGE siparişi ile filosunu MAN’a dönüştürüyor…

Türkiye’de yarım asrı aşan tecrübesi ile personel taşımacılığı sektörünün köklü firmaları arasında alan Kaptan Turizm, hafif ticari araç (HTA) filosunu MAN’a dönüştürmeye devam ediyor. Güvenlik, konfor, performans, yakıt tasarrufu ve satış sonrası sunulan hizmetlerden duyduğu memnuniyetle filosundaki tüm araçları MAN’a çevirmeye başlayan firma, 20 araçlık siparişinin ilk kısmı olan 13 adet MAN TGE’yi törenle teslim aldı.

MAN’ın Mersin Yetkili Servisi ve Bölge Bayi Mancı Kemal Otomotiv’de gerçekleştirilen teslimat törenine Kaptan Turizm’in sahipleri Zafer Çekmez ve Sinan Çekmez ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. HTA Satış Bölge Satış Koordinatörü Gökhan Bakubala, satışa aracılık eden Mancı Kemal Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Akdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akdemir ve Satış Müdürü İbrahim Gündüz katıldı. Törende, 1972 yılında kurulan ve 80 adet özmal, 120 adet de kiralık olmak üzere 200 adet aracı ile servis taşımacılığında bölgenin lider firması olan Kaptan Turizm’e, 20 araçlık siparişinin ilk kısmı olan 13 adet 2020 model MAN TGE’nin teslimatı yapıldı. Yeni alınan MAN TGE’lerin, fabrika personel servisinde kullanılacağı belirtildi.

“Avantajlı ve ayrıcalıklı hizmetten dolayı tüm filomuzu MAN’a çevirmeye başladık”

Törende konuşan Kaptan Turizm’in sahibi Zafer Çekmez, kuruldukları günden bu yana ortaya koydukları performans ve müşteri memnuniyeti sayesinde Türkiye’nin en saygın firmaları arasında yer almayı başardıklarını belirterek, “Firma olarak, ulaştığımız bu başarının altında hiç şüphesiz sunduğumuz hizmetin kalitesi yatıyor. Bunda da kalitesine inandığımız yol arkadaşlarımızın payı çok büyüktür. MAN da bizim firma olarak, araç ve hizmet kalitesine güvendiğimiz çok önemli bir yol arkadaşımızdır. MAN araçları, sahip olduğu güvenlik, konfor, performans, yakıt tasarrufu ve uzun bakım aralıkları ile işletmelere çok önemli avantajlar sağlıyorlar. Bunun yanında MAN’ın servis sonrası sunduğu satış hizmeti, her ihtiyaç duyduğumuzda yanımızda olmaları, profesyonel ekipleri ile tüm sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üretmeleri bizim MAN tercihimizde çok önemli bir yer tutuyor. Biz de firma olarak, tüm bu avantajlı ve ayrıcalıklı hizmetten dolayı filomuzdaki tüm araçları MAN’a çevirmeye başladık. Önümüzdeki süreçte de yeni alımlarla bu dönüşümü devam ettireceğiz” dedi.

“TGE hem işletmelerden hem de yolcu ve sürücülerden büyük beğeni görüyor”

MAN TGE’nin sahip olduğu özellikler ve sunduğu hizmetler ile turizm ve servis sektörünün gözdesi olmaya devam ettiğini vurgulayan MAN HTA Satış Bölge Satış Koordinatörü Gökhan Bakubala, “MAN TGE, kısa bir süre önce pazara girmesine rağmen üstün nitelikleri ile sınıfının en önemli markaları arasındaki yerini aldı. TGE’ler, gerek güvenlik, performans, yüksek yakıt tasarrufu ve satış sonrası hizmetleri ile işletmelerden gerekse de konfor ve üstün teknolojisiyle ile yolcu ve sürücülerden büyük beğeni görüyor. Bugün de bu beğenilerden yola çıkarak, filosunu MAN’a dönüştürmeye başlayan Kaptan Turizm’e 20 araçlık siparişinin ilk kısmı olan 13 adet TGE’yi teslim ettik. Kendileri ile olan iş birliğimizin bundan sonra da artarak devam edeceğine inanıyoruz” diye konuştu.

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER