26.4 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 21, 2024

Anadolu Isuzu’dan kışa hazırlıkta bol fırsatlı, orijinal kampanya

Anadolu Isuzu, Türkiye çapındaki tüm yetkili servislerinde cazip bir kışa hazırlık kampanyası başlattı. Tüm Isuzu ticari araçlar için 40 nokta kontrolü, araç dezenfeksiyonu ve Isuzu sağlık raporunun ücretsiz olarak sunulduğu kampanya kapsamında orijinal yedek parçalarda yüzde 20 indirim sağlanırken, 2.500 TL üzeri yedek parça harcamalarına da Isuzu yelek hediye ediliyor.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, kışa hazırlık kampanyası başlattı. Anadolu Isuzu’nun Türkiye çapındaki tüm yetkili servislerinde Isuzu ticari araç sahipleri ücretsiz 40 nokta kontrolü, ücretsiz araç dezenfeksiyonu hizmetlerinin yanı sıra ve ücretsiz Isuzu sağlık raporunu alabilecek. 30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında orijinal yedek parçalarda yüzde 20 indirim fırsatının yanı sıra 2.500 TL üzeri yedek parça harcamaları için kışlık yelek Isuzu ticari araç sahiplerini bekliyor. Yetkili servislerine ve bayi ağına yönelik eğitimlerini hayata geçirdiği yüksek teknoloji altyapısı ile daha da güçlendiren ve satış sonrası hizmet kalitesini yükseltmeye devam eden Anadolu Isuzu, daha güvenli yolculuklar için tüm müşterilerini yetkili servislerine davet ediyor.

Kışa hazırlık kampanyası ile ilgili detaylara www.isuzu.com.tr adresinden ve 444 4 479 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden ulaşılabiliyor.

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER