26.4 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 21, 2024

TEMSA 2022 HEDEFLERİNE HAZIR

TEMSA, 1 Şubat’ta tüm Türkiye’den 75 yetkili servisinin katılımıyla İstanbul’da bir toplantı düzenledi. ‘Müşteri Memnuniyeti’ ana temasıyla gerçekleştirilen toplantıda TEMSA’nın geçtiğimiz yıl değerlendirmesi ve 2022 hedeflerine ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Sabancı Holding ve PPF Group (Skoda Transportation) ortaklığıyla faaliyet gösteren TEMSA, 1 Şubat tarihinde “Birlikte Daha Güçlüyüz” mottosuyla yetkili servisleri ile birlikte geleneksel değerlendirme toplantısı düzenledi.  Türkiye’den 75 yetkili servis sahibinin katıldığı toplantı Marriott Asia’da gerçekleşti.

TEMSA Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Önder Göker’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, ‘Müşteri Memnuniyeti’ ana temasına vurgu yapılarak Yedek Parça, Teknik Servis,Eğitim, Müşteri Memnuniyeti ve Servis İş Geliştirme konularında 2021 yılı değerlendirilmesi ile birlikte 2022 yılı vizyonu ,satış sonrası operasyon plan ve stratejileri paylaşıldı.

BAŞARININ SIRRI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEN GEÇİYOR

Etkinlikte yaptığı konuşmada başarılı bir yılı geride bıraktıklarına dikkat çeken Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Önder Göker, satış sonrasında müşteri memnuniyetinin her zaman başarıyı beraberinde getirdiğine vurgu yaparak,“TEMSA olarak, ürün geliştirme süreçlerinde ve ürünlerin kullanımı boyunca müşterilerimizi dinlemeye, onların ihtiyaçlarına cevap vermeye özen gösterirken farkımızı satış sonrası hizmetlerde verdiğimiz hızlı , şeffaf ve farklı hizmetlerle gösteriyoruz ” dedi.

“2022 yılında ekiplerimiz ile birlikte sahaya daha fazla inerek hem yetkili servis teşkilatımızın hemde müşterilerimizin yanında olacağız,müşterilerimizi odağımıza alıp, 7/24 kesintisiz satış sonrası hizmetler operasyonlarımızla onların yanlarında olduğumuzu hissetireceğiz” dedi.

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER