33.2 C
İstanbul
Salı, Temmuz 16, 2024

Mescier Demir Çelik, filosundaki MAN sayısını iki yılda 25’e çıkardı

Türkiye demir çelik endüstrisinin güçlü firmaları Mescier Demir Çelik, 2022 yılı araç yatırımlarına yine MAN ile devam etti. Demir çelik endüstrisinde yurt içinin yanı sıra yurt dışında da başarıyla faaliyetlerini sürdüren Mescier Demir Çelik, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 15 adet MAN TGS 18.470 BL SA GA TM çekici kattı. Firma, böylece son iki yıldaki alımları ile filosundaki MAN araç sayısını 25’e çıkardı.

Yarının teknolojisini bugünden kullanıcısına sunan MAN kamyon ve çekicileri; performans, dayanıklılık, yüksek tasarruf ve satış sonrası hizmetleri ile işletmelerin gözdesi olmaya devam ediyor. MAN ile yol arkadaşlığını yeni yılda da sürdürme kararı alan son firma ise, demir çelik sektörünün güçlü markası Mescier Demir Çelik oldu.

Geçen yıl filosuna kattığı 10 adet MAN çekicinin performansından memnun kalan firma, 2022 yılı araç yatırımlarında da yine MAN’ı tercih etti. Mescier Demir Çelik, bu doğrultuda filosuna 15 adet daha MAN TGS 18.470 BL SA GA TM çekici kattı. Firma, böylece son iki yıldaki alımları ile birlikte filosundaki MAN marka araç sayısını 25’e çıkardı.

“MAN araçları üstün nitelikleri ile bize önemli katkılar sağlıyor”

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Çağrı Eke’nin ev sahipliğinde düzenlenen teslimat töreninde konuşan Mescier Demir Çelik Lojistik Müdürü Mehmet Demirdövenler;

“Mescier Demir Çelik olarak, 1960 yılında demir ticaret ile başladığımız yolculukta kısa sürede sektörün en önemli firmalarından biri olduk. Özellikle Karabük ve Bartın’da demir çelik alanında yaptığımız yeni yatırımlarla kapasitemizi daha da büyüterek, yurt dışında da başarılı işlere imza attık. 2005 yılında ilk ihracatımızı gerçekleştirdikten sonra, 2010 yılında da demir çelik profil grubunda Türkiye’de en çok ihracat yapan 100 firması arasında yer aldık. Bugün ise, 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yapan sektörün lider firmalarından biri olarak, yolumuza istikrarlı şekilde devam ediyoruz. Büyüme hedeflerimize yürürken de MAN, bize çok önemli katkılar sağlıyor. Gerek araçların sahip oldukları üstün nitelikler gerekse de satış sonrası sunulan hizmetler nedeniyle yeni araç yatırımımızda da yine MAN’ı tercih ettik. MAN ile çalışmaktan ve filomuzu yeni MAN araçları ile güçlendirmekten çok memnununuz” dedi.

“Müşterilerimiz için güvenilir yol arkadaşı ve çözüm ortağıyız”

Mescier Demir Çelik’in geçen yılın ardından bu yılki araç yatırımlarında da bir kez daha MAN’ı tercih ettiğini belirten MAN Kamyon Satış Uzmanı Çağrı Eke;

“MAN olarak, pazara sunduğumuz her aracımıza çok güveniyor ve sonuna kadar da arkasında duruyoruz. Araçlarımız; ileri teknoloji, üstün performans, dayanıklılık ve düşük yakıt tüketimleri ile işletmelere çok önemli katkılar sağlıyor. Biz de satış sonrası sunduğumuz 7/24 hizmet anlayışımızla daima müşterilerimizin yanında oluyoruz. Bu da bizi, müşterilerimiz için güvenilir yol arkadaşı ve güvenilir çözüm ortağı yapıyor. Mescier Demir Çelik’in geçen yılki alımlarının ardından bu yılda da yine MAN araçlarını tercih etmesi, bizler için büyük mutluluk. Kendilerine, bize ve markamıza duydukları bu güven için teşekkür ediyoruz. İş birliğimizin önümüzdeki süreçte de devam etmesini diliyoruz. Yeni araçlarımız, kendilerine ve işletmelerine hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER