26.4 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 21, 2024

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Turpak’ı Tercih Etti

Akaryakıt sektörünün taşıt tanıma ve otomasyon alanındaki önemli şirketlerinden Turpak, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin tercihi oldu. Teknolojiye yatırımı önemseyen yerel yönetimin Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 100’den fazla araç ve ekipman filosunun ikmal gerçekleştirdiği akaryakıt istasyonunu revize ederken, aynı zamanda Turpak taşıt tanıma sistemleriyle akaryakıt ikmallerini ve maliyetlerini mutlak kontrol altına almış oldu.

Türkiye’nin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Eskişehir’de yerel yönetim başarılarının arkasında yoğun teknoloji kullanımı yatıyor. Yenilikçi yerel yönetim anlayışına sahip Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, inovasyon yaratan teknolojileri  vatandaşlarının hizmetine sunarak yaşanılabilir alanları arttırmayı hedefliyor. 100’den fazla araç ve ekipman filosuyla Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü,  akaryakıt istasyonunu revizede ederek aynı zamanda yeni nesil Turpak taşıt tanıma sistemleriyle akaryakıt ikmallerini ve maliyetlerini mutlak kontrol altına aldı.

Akaryakıt sektörünün en çok tercih ettiği PumpOmat İstasyon Otomasyon çözümünü tercih eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü; doğal yapının ve yeşil alanların korunması ve artırılmasında kullandığı 100’den fazla araç ve ekipmanın tüm yakıt ikmallerini güvenli, hatasız ve doğru verilerle takip edebilecek. Tasarımı ile zorlu çevre koşullarına uygun, uzun ömürlü ve güvenli Turpak otomasyon sistemlerini kullanmaya başlayan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü, akaryakıt tüketimlerinin tamamını anlık olarak izliyor. Turpak, otomasyon çözümlerinde yatırım ve işletme maliyetleri çok daha düşük olan yeni nesil kablosuz sistem NANO RFID teknolojisini kullanıyor.

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER