28.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 24, 2024

Anadolu Isuzu’dan Kayseri’ye 12 adet Novo Lux

Yurtdışındaki iddiasını yurtiçinde de devam ettiren Anadolu Isuzu, Kayseri’nin önde gelen personel taşıma şirketlerinden Kılıç Turizm’e 12 adet Novo Lux otobüs teslim etti. 

Anadolu Isuzu pandemi döneminde de teslimatlarına devam ediyor. Kayseri’nin önde gelen personel taşımacılığı firmalarından Kılıç Turizm’e 12 adet Novo Lux teslimatı gerçekleştiren Anadolu Isuzu, yurtdışındaki iddiasını yurtiçinde de sürdürüyor.  Kalite, konfor ve yakıt ekonomisi ön planda tutularak geliştirilen Novo Lux, özellikle otobüs filoları tarafından terci ediliyor. 7.3 metre uzunluğunda midibüs olarak sınıflandırılan Novo ailesinin bir ferdi olan Novo Lux, 190 HP Isuzu motoru ve Isuzu manuel kontrollü şanzımanı ile uzun yıllar kullanım ömrü sunuyor, yatırımcısına ve operatörüne düşük bakım masrafı sunuyor.

Servis ve turizm şirketlerinin tercihi

Novo Lux, iç tasarımı ve standart olarak sunduğu donanımlar ile daha yüksek bir konfor sunuyor. Donanım seviyesi ve engelliler için özel versiyonlarından, 2+1 koltuk dizilimi gibi konforlu farklı birçok opsiyonu sayesinde çok yönlü kullanıma uygun olan Novo Lux, özellikle yolcularına daha konforlu bir seyahat deneyimi sunmak isteyen servis ve turizm taşımacılarına hitap ediyor. Şehir içi Class 3 sınıfında bulunan Novo Lux, AEBS (gelişmiş acil durum frenleme sistemi), LDWS (şerit takip sistemi) ve otomatik yangın söndürme sistemi ile yolcusuna ve sürücüsüne güvenlik sağlıyor. 

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER