21.3 C
İstanbul
Salı, Nisan 23, 2024

TEMSA KURBAN BAYRAMI’NDA DA SAHADAYDI

TEMSA, her bayram olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da müşterilerinin yanındaydı. Bayram boyunca otobüs hareketliliğinin yüksek olduğu en aktif 6 noktada yerini alan servis ekibi, araçların arıza kontrollerini gerçekleştirerek güvenli bir yolculuğa hazır hale getirdi.

TEMSA Satış Sonrası Hizmetler ekibi, Kurban Bayramı boyunca sahada yerini aldı. Otogar ve dinlenme tesisi gibi hareketliliğin yoğun olduğu lokasyonlarda TEMSA araçlarının ihtiyaçlarına yönelik arıza ve güvenlik kontrollerini sağlayan ekip, yolcuların güvenli bir yolculuk geçirmesi için 4 gün boyunca TEMSA kullanıcılarının hizmetindeydi.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan TEMSA Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Önder Göker, “TEMSA olarak, ürün geliştirme süreçlerinde ve ürünlerin kullanımı boyunca müşterilerimizi dinlemeye, onların ihtiyaçlarına cevap vermeye özen gösterirken satış sonrası verdiğimiz hızlı, şeffaf ve farklı hizmetlerle de farkımızı ortaya koyuyoruz. Bu bayram da ekiplerimiz ile birlikte sahada, müşterilerimizin hizmetindeydik. Yolcu güvenliği bizim için her şeyin üzerinde. Bunun için her zaman olduğu gibi bundan sonra da onlarla birlikte yollarda olacağız” dedi.

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER