33.2 C
İstanbul
Salı, Temmuz 16, 2024

MG’den Yeni ZS EV Alanlara Kredi ve Takas Avantajı!

Elektrikli Otomobil Almayı Düşünenlere MG’den Büyük Destek!

Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen köklü İngiliz otomobil markası MG, %100 elektrikli yeni MG ZS EV satın alan müşterilerine özel avantajlı Wallbox fiyatlarına ek olarak Nisan ayında düşük faizli kredi ve takas desteği sunuyor. Türkiye’deki kullanıcıları ile buluşturduğu ilk modeli %100 elektrikli ZS EV olan MG, aynı modelin ikinci jenerasyonu yeni ZS EV ile elektrikli araç sahibi olmayı düşünenleri desteklemeye devam ediyor. Güçlü güvenlik önlemleri ile zorlu Euro NCAP testlerinden en yüksek puan olan 5 yıldızı kazanmayı başaran yeni ZS EV, yenilenen birçok özelliğine ek olarak yükseltilen batarya kapasitesi ile şehir içi kullanımlarda 591 km’ye ulaşan menzil sunuyor. Yeni ZS EV modelini satın alacak tüm kullanıcılar, 250 bin TL’ye kadar 12 ay vade ile %0,99 faiz oranına sahip kredi fırsatı ve 50 bin TL takas desteğinden faydalanabilecek. Ayrıca Doğan Trend Otomotiv, önceki nesil ZS EV sahipleri için MG ValueGuard “Değer Koruma Programı” kapsamında takas desteğini 100 bin TL’ye çıkartıyor, ek olarak da 12 ay vade ile 0,99 faizli 250 bin TL kredi imkanı sunuyor.

Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen ve İngiliz otomobil markaları arasında 2022 yılını “Lider” olarak tamamlayan MG, ürün gamını genişletmeye ve satışlarını artırmaya devam ediyor.Son yıllarda özellikle elektrikli araçlarda öncü bir rol oynayan MG, yükseltilen batarya kapasitesi ile şehir içi kullanımlarda menzili 591 km’ye ulaşan, açılabilir panoramik cam tavan, MG Pilot teknolojik sürüş destek sistemi, kablosuz telefon şarjı, 360° kamera, V2L araçtan araca şarj özelliği, karbon fiber ön konsol, sportif kırmızı dikişli koltuklar gibi premium özellikleri standart olarak sunan, %100 elektrikli yeni ZS EV’nin Luxury donanımlı versiyonunu da geçtiğimiz ay satışa sunmuştu. MG, Nisan ayında sunduğu satın alma fırsatlarıyla da ayrıca dikkat çekiyor.

5 yıldızlı Euro NCAP güvenliği ile dikkat çeken yeni ZS EV modelini satın almak isteyen herkes, Nisan ayı boyunca %0,99 faiz oranına sahip 12 ay vadeli 250 bin TL kredi ve 50 bin TL takas desteğinden faydalanabilecek. Doğan Trend Otomotiv, önceki nesil ZS EV sahipleri için MG ValueGuard “Değer Koruma Programı” kapsamında takas esteğini 100 bin TL’ye çıkartırken aynı zamanda 12 ay vade ile 0,99 faizli 250 bin TL kredi imkanı da sunuyor. Ayrıca %100 elektrikli yeni MG ZS EV satın alan müşteriler özel Wallbox fiyatlarından faydalanabiliyor.

GÜNCEL

- Advertisement -

SON HABERLER